In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Login Form

Voľný čas

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow
No data available
Bratislavský kraj
--- °C
[Details]

Optimized Campaign

Enviropark hľadal talent (prišiel aj Martin Harich)
Pondelok, 15 August 2011 10:10 Zuzana Caunerová   
PDF Tlačiť E-mail

Enviropark Pomoravie dňa 29.06.2011 v Gajaroch zorganizoval na záver školského roka v rámci mikroregiónu pre deti zo Základných škôl súťažné podujatie pod názvom „Enviropark hľadá talent“. Tohto podujatia sa zúčastnilo 120 najlepších žiakov, ktorých výber bol podmienený ich celoročnou prácou a dosiahnutými výsledkami. Výber uskutočnili sami pedagógovia na jednotlivých školách. Deti mali možnosť predviesť svoj talent, schopnosti a nadanie v niekoľkých kategóriách ako napr. výtvarná súťaž, spev, tanec, prednes. Samostatnou kategóriou bolo Iné, kde si deti samé určili tradičné i netradičné disciplíny ako žonglovanie s loptou, s florbalovou loptičkou, hra na hudobný nástroj, výroba šperkov z korálikov,… .

Olympijský festival detí a mládeže
Utorok, 09 August 2011 12:34 Zuzana Caunerová   
PDF Tlačiť E-mail

Dňa 27.06.2011 v Studienke Enviropark Pomoravie v spolupráci so Slovenským olympijským výborom zorganizoval pre Základné školy v rámci svojho mikroregiónu Olympijský festival detí a mládeže. Tohto športového podujatia sa zúčastnilo 250 detí a 25 pedagógov z našich škôl.
Joomla! Template design and develop by JoomVision.com - http://www.joomvision.com

Nezisková organizácia

Enviropark Pomoravie vznikla na základe východísk Grantovej schémy na podporu ochrany životného prostredia a prírody v slovensko - rakúskom pohraničí - „Trvalo udržateľný rozvoj pre obce v povodí hraničnej rieky Morava“.

Vznik stránky podporili:

spp  nafta